TECHNIKA HOCKEY BRNO

Hokej

ZIMNÍ STADION HHDM BRNO, Střední 26, Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

  • Soutěže ČSLH

V žákovských kategoriích startujeme v nejvyšších soutěžích Jihomoravského a Zlínského kraje, v dorostu hrajeme ELIOD extraligu a v juniorech Regionální ligu Juniorů. Vzhledem k obsazení všech mládežnických kategorii v soutěžích pořádaných ČSLH  je oddíl schopen nabídnout sportovní vyžití co nejvíce hráčům do 19 roků. Většiny kategorií jsou řádně naplněny a daří se i provádět nábor nejmenších dětí.

Cílem hokejového oddílu je i nadále nabízet a poskytovat možnost sportovního vyžití širokému spektru dětí na úrovni vrcholového a výkonostního sportu s kvalitním materiálním a trenérským zázemím. Dále je cílem oddílu zkvalitnění náboru u nejmenších dětí, zavedení bruslařské školičky a dopolední výuka na základě spolupráce se základními školami v regionu při výuce bruslení dětí, které se pravidelně nevěnují lednímu hokeji.

kontaktní osobu pro případné zájemce :​

Kontakt:
Mgr. Richard Němec – hlavní trenér mládeže, VSK TECHNIKA HOKEJ BRNO, p.s., 
e-mail: nemecrichard@seznam.cz,
tel
: 733 512 938

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací