Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Florbal

Kounicova 20, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019

Náš klub se už 20 let věnuje poctivé práci s mládeží a výchově mladých hráčů. Vždy jsme spoléhali především na naše odchovance a na to, že správnou cestou je věnovat se rozvoji mladých talentů a věřit, že práce vložená do nich se klubu vrátí zpět. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers je tak čím dál silnější hráč na poli českého florbalu a druhý největší klub v Brně. Práci s hráči se u nás věnuje 17 licencovaných trenérů. Sokol Brno I, který klub zaštiťuje, nám poskytuje silné zázemí, stabilitu a multifunkční sportovní prostory přímo v centru města. Rozsah působnosti klubu ale není pouze v centru, tréninky probíhají i v městských částech Brno-Bystrc, Brno-Komín a Brno-Líšeň.

Děti u nás mohou začít s florbalem od 5 let.  Snažíme se, aby se na každém tréninku dětem věnovali aspoň 2 trenéři a nejmladší hráčům zapůjčíme i florbalové vybavení, takže do začátku dětem stačí pouze převlečení a halová obuv. Nabízíme tři výkonnostní úrovně florbalu. Děti se tak mohou věnovat florbalu od volnočasové úrovně, až po nejvyšší výkonnostní soutěže (1.liga dorostenců a 1. liga juniorů), čímž poskytujeme našim členům široké možnosti jak si florbal u nás užít a zlepšovat se.

Jiří Bořecký | mob. 776 250 652 | borecky@gulls.cz

www.gulls.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací