Kajukenbo Česká republika z.s.

Bojové sporty

Pálavské náměstí 4387/13 628 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019

Kajukenbo je bojové umění, které vzniklo na Havaji ve 40. a 50. letech minulého století výběrem technik z různých bojových umění, zejména však z KArate, JUdo a Jiujitsu, KEmpo a BOx (čínský box i západní box). Cílem bylo vytvořit vysoce efektivní sebeobranný systém. Kajukenbo je tak hluboce propojeno s tradičními styly bojových umění s moderním přístupem.

V České republice je Kajukenbo aktivně zastoupeno a rozvíjeno od roku 2014. Oficiální zastoupení Kajukenbo v ČR je pod hlavičkou ICKKF – International Chinese Kempo Karate Federation od roku 2018. V současné době jsou v Brně dvě školy, které se zaměřují zejména na trénink mládeže, ale i kurzy pro dospělé. Každý, kdo se rozvíjí v Kajukenbo se může realizovat ve více úrovních, buď ho trénovat pro své potěšení, lze se učit velmi účinnou sebeobranu nebo se vyžít i sportovně, jak na české, tak mezinárodní úrovni. Dlouhodobě spolupracujeme s mistry ze Slovenska a Portugalska.

Kontakt: Marian Němec +420 720 320 056

nemec@kajukenbo.cz www.kajukenbo.cz a https://facebook.com/kajukenboCZ/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací