Brno Ultimate Frisbee Underground

Frisbee

www.brno-ultimate.cz www.facebook.com/brnoultimate/

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018

Ultimate je kolektivní hrou, ve které je cílem chytit létající disk v koncové zóně. Principem se tak podobá třeba ragby, avšak tento sport je bezkontaktní a s diskem se nesmí běhat.

Prim zde hrají rychlost, taktické myšlení a herní přehled. Co činí z ultimate frisbee světový unikát, je systém hlášení přestupků samotnými hráči a filosofie „Spirit of the Game" založená na fair-play smýšlení a soutěživosti, která nejde za hranu úmyslného faulu nebo ztráty respektu k soupeři.

kontaktní osobu pro případné zájemce - Nejlépe společný trenérský mail brno.ultimate.underground@gmail.com nebo Jakub Venglář, tel. 732 25 44 01

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací